Jaka jest siła wewnętrznego piękna?
Tematem konferencji "Twarde babki" jest kobieta, która zna swoją wartość, wie, w co wierzy i nie pęka przed niczym ani przed nikim, za wyjątkiem Boga. Nie boi się ani chamskich facetów, ani demonów z piekła rodem, ani nikogo innego.
Podczas tej konferencji kobiety uczą się widzieć w sobie siłę, wartość i godność. Uczą się pewności siebie w mocnym stawaniu za tym, co jest dobre i prawe w ich małżeństwach i rodzinach. Pozostają przy tym kobietami pełnymi szacunku dla innych.
Te rewolucyjne prawdy są wyzwaniem i przekonują do siebie bez zbędnego moralizowania. Wychodzą one naprzeciw niszczącym przesłaniom, które docierają do nas zarówno ze środowisk świeckich, jak i religijnych, siejąc spustoszenie w kobiecej kulturze.
Tym razem mówcami obok Marka Gungora są niesamowite kobiety. Kobiety z różnymi doświadczeniami życiowymi, jak na przykład narkomanka prostytuująca się w Las Vegas, sławna aktorka z Hollywood czy żona pastora. Są wśród nich osoby w różnym stanie cywilnym oraz na różnym etapie duchowego życia i po najróżniejszych życiowych przejściach.
To, o czym mówią, jest prawdziwym natchnieniem i wyzwaniem dla wszystkich kobiet. Dzielą się one swymi doświadczeniami życiowymi i odkrytymi przez siebie prawdami, które każdej kobiecie pomogą stać się silną, pewną siebie i zasługującą na pełny szacunek, TWARDĄ BABKĄ, a więc taką, jaką Bóg chce, aby była.
Przyszedł czas na to, aby kobiety niezależnie od swego wieku i doświadczenia życiowego mogły odkryć w sobie to, co jest dla nich esencją Bożego słowa. Czas, aby stały się twardymi babkami.
***
Mieliśmy dla Państwa 3 płyty DVD z konferencją "Twarde babki", do których dołączyliśmy także gadżety - w tym koszulki - portalu Wiara.pl. Zadanie konkursowe było następujące: prosiliśmy, by napisać nam, którą z biblijnych kobiet uważają Państwo za "twardą babkę" i króciutko uzasadnić, dlaczego akurat ją. Nagrody otrzymują:
Marianna Chachaj z Lublina, Krystyna Siekierzyńska z Bytomia oraz Dorota Dębowska z Jakubowa
Gratulujemy, komplety prześlemy pocztą.
Tkanina - jak zaznacza muzeum - wyróżnia się pod względem techniki i ikonografii.
Do 27 stycznia można podziwiać w Rzymie obraz Marca Chagalla.
Wchodzących na Plac św. Piotra ze szczytu Pałacu Apostolskiego wita mozaika Matki Kościoła.
Potrzebne są mechanizmy, które pomogą chronić wrażliwe grupy widzów, np. dzieci.