Targi Książki w Krakowie

www.ksiazka.krakow.pl /pd

publikacja 08.10.2013 06:21

Najlepsze wydawnictwa. Najpopularniejsi autorzy. Największa liczba zwiedzających. Najbogatszy program towarzyszący.

Targi Książki w Krakowie   W dniach 24-27 października w Hali Targów przy ul. Centralnej 41A w Krakowie odbędą się siedemnaste już Targi Książki.

Co ciekawe, w tym roku, będzie można na targach książki nie tylko kupić, czy spotkać się z ich wydawcami i autorami, ale także wymienić się egzemplarzami.

"Książka za książkę", "Drugie Życie Książki" i "Z półki na półkę" to trzy akcje w ramach których, za przyniesione na targi książki, będzie można otrzymać bądź nowości wydawnicze, bądź książki innych zwiedzających, bądź też kupony rabatowe na nowe publikacje.

Szczegółowe informacje gdzie i jak będzie można wymienić się książkami znajdą Państwo tutaj

Program imprezy, listy gości, nowości i licznych imprez towarzyszących znajdą Państwo na internetowej stronie targów - www.ksiazka.krakow.pl, a my serdecznie dziękujemy za wszystkie maile, które przesłali Państwo na nasz konkurs. Do wygrania było pięć podwójnych zaproszeń na Targi Książki w Krakowie. Otrzymują je następujące osoby:

Sylwia Wiśniewska z Żyrardowa, Tomasz Wrona z Bielska-Białej oraz trzy Panie z Krakowa: Anna Wilczyńska, Anna Dajtrowska-Nowak i Maria Żebracka

Gratulujemy, zaproszenia jeszcze dziś wyślemy pocztą.