Jezus mówi do Ciebie

Esprit /pd

publikacja 14.10.2013 06:14

Tę książkę przeczytało już ponad 8 milionów ludzi na całym świecie. Przetłumaczono ją na 25 języków. W czym kryje się jej fenomen?

Jezus mówi do Ciebie Wydawnictwo Esprit

Być może w tym, że każdy, kto będzie ją czytał, dostrzeże, że są to słowa skierowane bezpośrednio do niego. To, co Jezus uczyni dzięki tym słowom w Twoim sercu, jak zmieni Twoje życie, jest jeszcze tajemnicą. Zmieni je jednak na pewno.

"Przyjdź do mnie ze wszystkimi swoimi słabościami: fizycznymi, emocjonalnymi i duchowymi. Odpocznij w Mojej kojącej Obecności, pamiętając, że nie ma dla Mnie nic niemożliwego. Oderwij swój umysł od problemów, aby skupić się na Mnie. Pamiętaj, że mogę uczynić nieskończenie więcej, niż prosisz czy rozumiesz. Jednak zamiast przekonywać Mnie, abym zrobił to czy tamto, staraj się dostroić do tego, co już czynię."

Te słowa pochodzące od samego Jezusa usłyszała w swoim sercu Sarah Young, pisarka chrześcijańska, w czasie osobistej rozmowy z Panem. Słów tych było więcej, zaczęła je więc spisywać.

Kiedy zaczęła się dzielić tym doświadczeniem z bliskimi jej ludźmi, zauważyła, że słowa te stają się dla nich źródłem wielkiej duchowej radości i szczęścia. Tak właśnie powstała książka "Jezus mówi do Ciebie" (Jesus Calling), która zawiera zbiór pobożnych myśli na każdy dzień roku.
 
***

Mieliśmy dla Państwa 3 egz. niniejszej publikacji. Zadanie konkursowe było następujące: prosiliśmy o przesłanie nam biblijnego cytatu, który jest dla Państwa "źródłem wielkiej duchowej radości i szczęścia". Nagrody otrzymują:

Katarzyna Wymazała z Krakowa, Maria Jasińska z Lublina oraz Anna Bogusz z Wiśniowej

Gratulujemy, książki prześlemy pocztą.