Fatima

Wiara.pl

publikacja 25.01.2016 10:20

O czym tak naprawdę mówi Fatima? Jakie tajemnice jeszcze skrywa?

Fatima Wydawnictwo Fronda

Kompendium wiedzy nt. objawień fatimskich, wzbogacone o nowe fakty. Opatrzone wstępem prezesa Światowego Apostolatu Fatimskiego.

Autor książki "Fatima Stuletnia tajemnica. Nowo odkryte dokumenty 1915-1929", Wincenty Łaszewski, jest międzynarodowym specjalistą w tematyce objawień i współpracownikiem ośrodków fatimskich na całym świecie.

O czym tak naprawdę mówi Fatima? Jakie tajemnice jeszcze skrywa? Dlaczego Łucja słyszała wszystkie proroctwa, a Franciszek tylko widział Matkę Bożą w trakcie niektórych objawień? Skąd możemy mieć pewność, że wszystko, co czytamy o Fatimie to prawda, a nie pobożne fantazje?

Książka zawiera:

- relacje spisane przez siostrę Łucję i fragmenty jej duchowego dzienniczka,

- apele orędzia fatimskiego – zbiór odpowiedzi siostry Łucji na listy, kierowane do niej, kiedy przebywała w klasztorze w Coimbra,

- wywiady z wizjonerami z czasów wielkiego cudu.

Dokumentacja, jaka znajduje się w pieczy Sanktuarium, obejmuje kilkanaście tomów. Zapiski siostry Łucji weryfikowane w czasie procesu beatyfikacyjnego liczą 20 tysięcy stron.

Więcej o książce (której premierę zaplanowano na 27 I 2016 r.) na stronie wydawnictwa Fronda: http://wydawnictwofronda.pl/ksiazki/fatima