Koncert "Nadzieja to my"

k.

publikacja 31.07.2007 15:13

1 sierpnia 2007 Caritas Archidiecezji Częstochowskiej i Program I TVP organizują koncert charytatywny na rzecz poszkodowanych przez trąbę powietrzną, która poczyniła wielkie szkody w gminie Kłomnice, Mstów, Mykanów i Rędziny.

Celem koncertu ma być wyrażenie solidarności w nieszczęściu i cierpieniu ze wszystkimi, którzy w ostatnich dniach w ojczyźnie naszej, na różne sposoby, spotkali się ze śmiercią, cierpieniem i utratą dóbr materialnych.
Pozyskane środki będą przeznaczone na pomoc poszkodowanym. Przez cały dzień przygotowania i w trakcie koncertu będzie można wysłać sms o treści "POMAGAM" pod nr 72902 (koszt sms: 2 zł / 2,44 zł z vat). Koncert odbędzie się 1 sierpnia 2007 r. o godz. 20:00 na Placu Biegańskiego w Częstochowie (przy Ratuszu Miejskim). Transmisja koncertu będzie na żywo w dwóch częściach po 50 minut.

Koncert poprowadzą Agnieszka Szulim i Tomasz Kammel. W koncercie udział wezmą: Urszula, Budka Suflera, IRA, Justyna Steczkowska, Anna Maria Jopek, Patrycja Markowska, Katarzyna Cerekwicka, Mieczysław Szcześniak, Natalia Kukulska, Ewelina Flinta, Maria Sadowska, Piotr Cugowski, Maciej Silski, PIN, Róże Europy, Dorota Miśkiewicz, Buton Hackers oraz Joanna Szczepkowska, Paulina Holz, Bartosz Opania, Robert Gonera, Paweł Wilczak.