Maksymiliany 2020. Weź udział w konkursach filmowych

ep /ac

publikacja 21.09.2020 00:43

Tegoroczna edycja Maksymilianów, czyli 35.5 Międzynarodowy Festiwal Filmów Niepokalanów we Wrocławiu odbędzie się w dniach od 18 do 23 października 2020 r., pod hasłem: "Miejcie odwagę" (por. J 16, 33). Wydarzenie przez wzgląd na pandemię COVID-19 organizowane jest w formie on-line.

Maksymiliany 2020. Weź udział w konkursach filmowych Józef Wolny /Foto Gość Można zgłaszać do konkursu filmy fabularne, dokumentalne, a także wziąć udział w filmowym konkursie młodzieżowym.

Festiwal przeniesie się do sieci, ale widzowie na tym nie stracą, ponieważ wszystkie dotychczasowe punkty programu zostaną zrealizowane.

Już dziś organizatorzy Festiwalu, Fundacja Vide et Crede im. św. Jana Pawła II z Wrocławia oraz franciszkanie z Niepokalanowa, zapraszają do udziału w  konkursach filmowych.

Wziąć udział naprawdę warto, bo do zdobycia są nagrody pieniężne w wysokości nawet 10 000 zł i statuetki MAKSYMILIANY. Filmy fabularne i dokumentalne można zgłaszać do 7 października, zaś filmy w konkursie młodzieżowym mogą być przesyłane do 15 października. Regulamin i szczegóły dostępne na stronie internetowej mkff.pl

Maksymiliany to nie Oskary... Oskar jest wymyślony a Maksymilian prawdziwy – podkreślają inicjatorzy wydarzenia. Filmowa przygoda czeka.