Czarny sakrament

www.Fronda.pl/pd

publikacja 03.11.2010 06:46

Egzorcyzmy. Archaiczny rytuał - czy skuteczna pomoc? Poznaj książkę "Czarny Sakrament. Prawdziwe historie opętań i egzorcyzmów"!

Czarny sakrament Książka ukazała się nakładem Frondy

Czarny Sakrament. Prawdziwe historie opętań i egzorcyzmów to książka niezwykła. Jej autorzy, Kiely i McKenna, przeprowadzili niezliczoną liczbę wywiadów z ofiarami opętań, ich rodzinami, świadkami. W tym z księżmi, którzy asystowali przy przeprowadzaniu wielorakich procedur Egzorcyzmu. Liczne z opisanych tu przypadków opętań miały miejsce bardzo niedawno, a niektóre z nich wciąż jeszcze trwają. Należą one do najbardziej zdumiewających przeżyć, jakich w ogóle może doświadczyć człowiek.

Książka zawiera:

- Wierny opis dziesięciu szokujących przypadków współczesnych opętań, w tym także domów nawiedzonych przez demony i zastosowanych egzorcyzmów

- Relacje o pracy dwóch, wciąż aktualnie czynnych, wybitnych egzorcystów

- Szczegółowe omówienie historii Egzorcyzmu, od czasów starożytnych - po współczesność

- Używane przez egzorcystów modlitwy

***

„Weź do ręki ten opowiadający o prawdziwych wydarzeniach thriller, a możesz być pewien, że już nigdy więcej nie spojrzysz na karty tarota (…) To przykuwająca uwagę i całkowicie pochłaniająca książka, od której nie sposób się oderwać! Ostrzegamy: nie czytaj tej książki nocą, kiedy jesteś sam w domu.” – „Publishers Weekly”

„Autorzy tej publikacji przedstawiają w sposób sensowny i ze znajomością tematu złożone i kontrowersyjne zagadnienia. Ostrożnie unikają obu skrajności: zarówno zbyt naiwnego fundamentalizmu, jak i lekceważącego racjonalizmu. A jakie historie mają oni do opowiedzenia!” – Richard E. Gallagher, prof. New York Medical College: kierownik Columbia Psychoanalytic