Michael - powrót zza grobu?

Sony Music/pd

publikacja 18.12.2010 06:26

Dzięki historiom tych, którzy tworzyli piosenki na album ‘Michael’ fani otrzymują rzekomo niecodzienną szansę poznania tajników artystycznej pracy Michaela Jacksona.

Michael - powrót zza grobu? Wydawcą płyty jest Sony Music

Długo oczekiwany, zawierający w pełni premierowe nagrania album Michaela Jacksona zatytułowany ‘Michael’ ukazał się dzięki współpracy Epic Records oraz Estate of Michael Jackson.

Proces twórczy dla Króla Muzyki Pop nie miał końca. Z myślą o swojej kolejnej płycie wraz z nieliczną grupą wybranych producentów nagrywał nowy materiał czy to w domowym studiu przyjaciół w New Jersey, czy też w studiach w Las Vegas i Los Angeles. Teraz dzięki historiom tych, którzy tworzyli piosenki na album ‘Michael’ fani otrzymują rzekomo niecodzienną szansę poznania tajników artystycznej pracy Michaela, a przede wszystkim szansę posłuchania piosenek, nad którymi w ciągu ostatnich kilku lat Michael pracował, i które podobno chciał, by świat usłyszał.

michaeljacksonVEVO Michael Jackson Duet with Akon - Hold My Hand

Okładka płyty ‘MICHAEL’ stworzona została przez malarza Kadira Nelsona w 2009 roku. Na olejnym obrazie Kadir, znany z opowiadania historii poprzez swoją sztukę, zabiera widza w podróż w czasie i przestrzeni przedstawiając najważniejsze miejsca i osoby w życiu Michaela.