Kabaret hagiograficzny nasączony Chopinem

Paweł Kozakiewicz/pd

publikacja 11.01.2011 05:01

Już jutro w Krakowie będzie można doświadczyć niezwykłego połączenia teatru z kabaretem hagiograficznym, uzupełnionych muzyką Chopina.

Kabaret hagiograficzny nasączony Chopinem   Kabaret hagiograficzny nasączony Chopinem, przygotowany przez studentów DiKS UPJPII w Krakowie,  odbędzie się 12 stycznia 2011 r. o godz. 18.00 w restauracji „Pod Gruszką”, ul. Szczepańska 1 w Krakowie.

Ta niezwykła mozaika jest efektem Warsztatów animacji medialnej prowadzonych przez p. Izabelę Drobotowicz - Orkisz na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie w ramach cyklu nauczania na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalność: edukacja medialna.

Program spotkania obejmuje:

- anegdoty hagiograficzne- Maciej Małysa i studenci

- utwory chopinowskie- Marcin Koziak -półfinalista XVI Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie 2010

- kwintet klarnetowy - Grupa Amabile, projekt "Chopin bliski" w składzie: Julian Paprocki, Aleksandra Kuls, Katarzyna Sylla, Maciej Rogoziński, Zuzanna Stradomska, opiekun: Piotr Paprocki.

Podczas koncertu odbędzie się aukcja przedmiotów nietuzinkowych i loteria na rzecz domowego Hospicjum Maryi Królowej Apostołów w Krakowie. WSTĘP WOLNY!