Od Bozi do Boga, czyli o tym jak prowadzić dzieci do nieba.
„Nam – rodzicom pozostaje tylko spakować dzieci w drogę ku dorosłości. Wyposażyć ich bagaż w to, co najwartościowsze. Dać kompas, który zawsze będzie wskazywał właściwy kierunek. Pokazać, w co wierzymy. Wszak i z tego zadania rozliczy nas Bóg”.
Do wspólnej rodzinnej podróży, którą wyznacza Boży kompas zaprasza @Livka, popularna blogerka portalu Areopag21.pl i autorka książki Ważna droga od Bozi do Boga.
Ważna droga od Bozi do Boga. Książka dla rodziców o tym, jak prowadzić dzieci do nieba to zbiór pełnych humoru, zabawnych i nierzadko wzruszających opowieści mamy, która – pewnie jak większość mam – pragnie wychować swoje dzieci na dobrych, mądrych i szczęśliwych ludzi. W centrum życia sześcioosobowej rodziny z Trzebini jest Bóg, który niczym GPS wyznacza kierunki ich życiowej podróży. „Często o Nim rozmawiamy. Na spacerze i przed snem, podczas obiadu i jazdy samochodem, w zgodzie i po kłótni, w lesie i nad morzem, rankiem i w środku nocy, na urlopie i pędząc do szkoły” – pisze @ Livka.
Dzięki historiom @Livki opowiedzianym lekko, z dystansem i bez pouczania, rodzice znajdą cenne wskazówki (np. jak prowadzić trudne rozmowy o homoseksualizmie, Harrym Potterze, czy śmierci) a także wiele inspirujących pomysłów na wspólne spędzanie wolnego czasu.
***
W naszym konkursie mieliśmy dla Państwa 3 kody pozwalające na korzystanie z serwisu www.legimi.com, w którym można m.in. przeczytać e-book "Ważna droga od Bozi do Boga". Zadanie konkursowe było następujące: prosiliśmy o przesłanie nam biblijnego cytatu, w którym mowa o drodze. Nagrody otrzymują:
Danuta Szymków z Wrocławia, Marcin Nowak z Krakowa oraz Ewa Michalak z Jeleniej Góry
Gratulujemy, kody prześlemy mailem.
W tej świątyni otwierają się na Boga serca nawet najbardziej zamknięte.
Tkanina - jak zaznacza muzeum - wyróżnia się pod względem techniki i ikonografii.
Do 27 stycznia można podziwiać w Rzymie obraz Marca Chagalla.
Wchodzących na Plac św. Piotra ze szczytu Pałacu Apostolskiego wita mozaika Matki Kościoła.
Potrzebne są mechanizmy, które pomogą chronić wrażliwe grupy widzów, np. dzieci.