Mocniejsza niż śmierć

Może właśnie ten, kto cierpiał, jest w stanie naprawdę zrozumieć siłę miłości?

Reklama

"Mocniejsza niż śmierć" to książka o listach będących ostatnią deską ratunku, o historii nieprawdopodobnej, lecz niestety prawdziwej, oraz o sile zdolnej wyrwać człowieka z samego dna rozpaczy.

To powieść, którą czyta się jednym tchem, dynamiczna, barwna i zaskakująca jak życie, z którego pochodzi.

Mottem książki (kilkakrotnie wznawianej i przetłumaczonej na język niemiecki i czeski) są słowa: „Może właśnie ten, kto cierpiał, jest w stanie naprawdę zrozumieć siłę miłości? Wszystko, co w tej historii wydaje się nieprawdopodobne – wydarzyło się naprawdę, a to, co prawdopodobne – jest fikcją”.

Autorką powieści jest Lidia Czyż - nauczycielka, współorganizatorka spotkań dla kobiet (w tym corocznych Śniadań dla Kobiet w Wiśle) oraz Tygodni Ewangelizacyjnych w Dzięgielowie. Autorka licznych artykułów i opowiadań w czasopismach: "Warto", "Nasze Inspiracje" i "Zwiastun Ewangelicki", współautorka książki "Bohaterowie wiary". Żona i matka dwojga dorosłych dzieci.

***

Mieliśmy dla Państwa 3 egz. książki "Mocniejsza niż śmierć", a także jednego audiobooka (czytanego przez Macieja Cymorka). Do każdej z tych nagród dołączyliśmy także dodatkową książkę-niespodziankę oraz gadżety (m. in. koszulki) portalu Wiara.pl. Zadanie konkursowe było następujące: należało przesłać nam biblijny cytat, który - Państwa zdaniem - mógłby pomóc "wyrwać człowieka z samego dna rozpaczy".

Pakiety "książkowe" otrzymują: Katarzyna Bigaj z Komornik, Marzena Jaroszek z Wodzisławia oraz Aleksandra Siołek z Zamościa. Pakiet z audiobookiem otrzymuje Hanna Szczepańska z Chojnic

Gratulujemy, komplety prześlemy pocztą.

«« | « | 1 | » | »»

Zobacz

Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Autopromocja

  Reklama

  Reklama

  Więcej nowości

  Reklama