Świat zmuppeciał!

Co jest źródłem sukcesu "Muppetów"? Kiedy ponownie zagoszczą na naszych kinowych ekranach?

Gdy długo oczekiwane „Muppety” zadebiutowały w amerykańskich kinach, po prostu zmiotły konkurencję zgarniając w dniu debiutu 6,6 mln dolarów wpływów.

Recenzje amerykanów wskazują na to, że Muppety, które święciły największe triumfy w latach 70. i 80., doskonale przystosowały się do wymagań współczesnego widza. Jak napisał Matt Blum na łamach Wired: To bardzo, bardzo dobry film. Idźcie go zobaczyć. Potem powiedzcie znajomym, żeby go obejrzeli i idźcie z nimi jeszcze raz!

Christopher Orr z The Atlantic był nie mniej entuzjastyczny: Refren jednej z piosenek w filmie mówi: "Mam wszystko czego mi trzeba, tuż przed sobą". Przez 120 minut tak właśnie się czułem.

Źródłem sukcesu „Muppetów” jest nie tylko wielki sentyment widowni, która wychowała się na ich programach, ale też ciekawa kampania marketingowa, którą przygotowało Studio Disneya. Przypomnijmy, że obok serii parodii zwiastunów (m.in. „Kac Vegas 2” czy „Paranormal Activity”), Kermit i spółka wystąpili w teledysku niezwykle popularnego w internecie zespołu OK Go! i udzielali się aktywnie w mediach społecznościowych.

Film wejdzie na ekrany polskich kin 20 stycznia.

forumfilmpoland Muppety - polski zwiastun

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.