Inspiracje na każdy dzień roku

Czy pragniesz żyć pełnią życia?

Zig Ziglar, jeden z najbardziej szanowanych mówców i pisarzy motywacyjnych, ma nadzieję i wierzy, że tego właśnie chcesz. W tej książce znajdziesz ulubione biblijne fragmenty Ziga, oparte na nich refleksje, pytania zachęcające do odniesienia tych rozważań do własnego życia oraz inspirujące cytaty dające motywację do dobrego przeżycia każdego dnia. Inspiracje na każdy dzień roku Ziga Ziglara pomogą ci odkryć i osiągnąć życiowy cel, lepiej wykorzystać wrodzony potencjał oraz odnaleźć i pogłębić więź z Jezusem.

Zig Ziglar to nauczyciel i trener motywacyjny, który przemierza świat, niosąc przesłanie dobrego humoru, nadziei i otuchy. Jego unikalny styl wypowiedzi oraz pasja przekazywania mocnych treści zapewnia mu międzynarodowe uznanie. Obecnie uważa się go za jednego z najbardziej wszechstronnych autorytetów w dziedzinie zajmującej się badaniem ludzkiego potencjału.

Współautorem książki jest dr Dwight „Ike” Reighard - pastor, pisarz oraz mówca i trener korporacyjny, który próbuje wnieść trochę życia w marzenia innych ludzi.

***

Mieliśmy dla Państwa 3 egz. niniejszej publikacji. Zadanie konkursowe było następujące: należało przesłać nam wybrany przez Państwa fragment z Pisma Świętego oraz króciutkie rozważanie na jego temat. Książki otrzymują:

Grażyna Wiśniowska z Ryglic, Joanna Tylec z Chęcin oraz Jarosław Głuszek z Dzierżoniowa

Gratulujemy, nagrody prześlemy pocztą.

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Reklama

Reklama