Telewizja Niezależna już wkrótce

Na przełomie kwietnia i maja przyszłego roku ruszy nowy kanał informacyjny tworzony przez Bronisława Wildsteina i Tomasza Sakiewicza.

Według portalu Wirtualnemedia.pl nadawcą programu będzie spółka Telewizja Niezależna. Prezesem spółki jest Piotr Barełkowski,  a wśród udziałowców prócz Wildstein i Sakiewicza znajdują się także  m.in. Anita Gargas, Rafał Ziemkiewicz, Ewa Stankiewicz i Tomasz Terlikowski oraz niezależni przedsiębiorcy.  Prace nad projektem trwają już od kilku miesięcy.  

Telewizja Niezależna będzie piątym polskim kanałem informacyjnym. Obecnie w Polsce działają cztery:  TVP Info (w listopadzie br. miał on 3,23 proc. udziału w rynku), TVN24 (2,84 proc.), Polsat News (0,81 proc.) i Superstacja (0,23 proc.)

«« | « | 1 | » | »»
 • kejby
  19.12.2012 17:03
  @ Lucjan
  Za to Twoje wypowiedzi gwarantują poziom "najwyższy".
 • Scott
  19.12.2012 17:18
  Oczywiście media takie jak Gazeta Wyborcza nie uprawiają wcale BARDZO TWARDEJ polityki. :) ROTFL. Przynajmniej będą tacy którzy powiedzą wprost że chodzi im o wartości katolickie, patriotyczne itp. W końcu!
 • Ślązok
  19.12.2012 22:10
  Suchejcie chopy, jo juz mom dosyć tych niezależnych telewizyjo. Jest tako jedna, co mo misjo bycia w kożdy chałupie, czyli tako ważno i katolicko. Łona juz łot ponad 15 lot trwo, i to trwo mimo wichrów i niepogody. Ale ją prowadzi niezalezny łot wszyckich, nawet łot Pon Bucka dyrektor, a godają mu łociec. Wydowało sie, że to rydzykowny interes, ale łodziwo jakoś sie kulo. Moze by te Wilsztajny i Sakiewice pomogły tymu łojculkowi, aby tyla nie rydzykowoł, bo przydzie kryska na matyska.
 • gaki
  21.12.2012 01:32
  Moje marzenie się spełnia :-)
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.