Szpieg w Waszyngtonie

Ekipa "Jacka Stronga", filmu opowiadającego historię pułkownika Ryszarda Kuklińskiego, przenosi się w poniedziałek do Waszyngtonu. Będą tam realizowane między innymi sceny z Patrickiem Wilsonem, który gra Davida Fordena, agenta CIA.

Jestem bardzo zadowolony z moich pierwszych dni zdjęciowych na planie filmu JACK STRONG. Czuję, że wspólnie robimy coś ważnego, opowiadamy historię życia pułkownika Kuklińskiego, bo warto, aby jak najwięcej osób mogło ją poznać - mówił Wilson po  kilku dniach zdjęciowych, które miał w Polsce.

Patrick Wilson znany z takich produkcji jak "Prometeusz"  czy "Upiór w Operze". Prywatnie jest mężem Dagmary Domińczyk, aktorki polskiego pochodzenia znanej z filmu "Hrabia Monte Christo". Domińczyk gra w filmie , która w filmie postać Sue – pracownicy ambasady amerykańskiej w Warszawie. Główną rolę, pułkownika Kuklińskiego, producenci filmu powierzyli Marcinowi Dorocińskiemu. Jego żonę zagra Maja Ostaszewska.

"Jack Strong" thriller szpiegowski rozgrywający się w latach zimnej wojny, w którym udział biorą polscy, amerykańscy i rosyjscy aktorzy. Reżyserem filmu jest Władysław Pasikowski.

 

«« | « | 1 | » | »»

Reklama

Reklama