Stephen King jakiego nie znacie

Jaki jest sekret długiego życia pisarza? "Bądź ze swoją żoną i nie umieraj przed czasem".

Stephen King znany amerykański pisarz, przede wszystkim powieści grozy, zadeklarował, że chce pisać do końca swojego życia. „Bóg postanowi kiedy zakończyć moje życie, ale do tego  czasu chcę pracować” - powiedział 66-letni King „Süddeutschen Zeitung” podczas konferencji poświęconej jego nowej książce „Doctor Sleep”. Pisarz liczy, że może ma jeszcze przed sobą 10 albo 15 lat życia i chce to wykorzystać.

King pisze od 40 lat, wiele jego powieści sfilmowano m.in. „Zieloną milę” czy „Carrie”. Pytany o sekret długiego życia, zawsze odpowiada: „Bądź ze swoją żoną i nie umieraj przed czasem”. Mimo to, doskonale zdaje sobie sprawę, że nawet nie będąc chorym, może umrzeć wcześniej niż zakłada.

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

    Więcej nowości