Dla poobijanych przez życie

Chociaż „Wędrówka do wolności” została napisana z myślą o dorosłych dzieciach alkoholików, może być pożyteczna dla wszystkich zmagających się z poczuciem niekochania i odrzucenia.

Wśród poradników dla osób, które wyrosły w rodzinach alkoholików, ten jest wyjątkowy.

Po pierwsze dlatego, że jego autorka Dominika Krupińska sama jest DDA i pisząc go, miała doświadczenia wielu lat nieudanych terapii. Leczyła psychikę, ale dusza wciąż była rozdarta.

W swojej książce prowadzi czytelnika krok po kroku do Lekarza dusz, korzysta z terapii słowem Bożym i wspiera się doświadczeniami wielkich świętych i mistyków.

Ze św. Ignacym z Loyoli uczy, jak rozpoznawać uczucia, na podstawie pism św. Katarzyny Sieneńskiej radzi, jak pokonać toksyczny wstyd, przytacza wypowiedzi św. Tomasza z Akwinu o pokonywaniu gniewu i św. Teresy z Avilia na temat niskiej samooceny i fałszywej pokory.

Dosłownie punkt po punkcie daje proste duchowe lekarstwa i inne lecznicze środki.

*

Mieliśmy dla Państwa 3 egzemplarze książki „Wędrówka do wolności”, ufundowane przez Wydawnictwo WAM z Krakowa. Zadanie konkursowe było następujące: należało przesłać nam jakiś piękny cytat, wypowiedziany lub zapisany przez Państwa ulubionego świętego. Nagrody otrzymują:

Bernadeta Kowalewska z miejscowości Miłobądz, Beata Drozdowicz z Warszawy oraz Bogdan Zapust z Rzekunia

Gratulujemy, książki prześlemy pocztą.

«« | « | 1 | » | »»

Reklama

Reklama