5 języków miłości

Mąż i żona rzadko posługują się tym samym językiem miłości.

Zazwyczaj używamy swojego własnego języka i frustrujemy się, gdy nasz współmałżonek nie rozumie tego, co chcemy mu zakomunikować. Pragniemy, by okazywał nam miłość w ten sam sposób, co my, jednocześnie wysyłając sygnały, których on/ona nie rozumie.

Poznanie języka miłości twojego współmałżonka to potwierdzona tysiącami świadectw czytelników recepta na szczęśliwe i udane małżeństwo.

Jeśli więc:
– Twoja żona woli, żebyś pomógł jej w sprzątaniu kuchni, niż zabrał ją na romantyczną kolację
– Twój mąż chciałby spędzić cały weekend w domu, a Ty chciałabyś wyjść w tym czasie ze znajomymi
– Twoja żona wszelkie komplementy przyjmuje w milczeniu, ale tryska radością, gdy kupisz jej biżuterię
– Twój mąż woli prezenty robione przez Ciebie ręcznie niż te kupione w sklepie
– Twoja żona nie chce pomocy w przy obiedzie – woli, żebyś ją przytulił

…a Ty nie potrafisz tego zrozumieć – najwyższy czas, byś zapoznał się z książką Gary’ego Chapmana.

Przemów w języku miłości Twojego partnera i odkryj tajemnicę małżeństw z 50-letnim stażem, które wciąż spacerują, trzymając się za ręce.

Poznaj książkę, która wspiera kolejne pokolenia małżeństw od ponad 20 lat, wznawianą i tłumaczoną na 36 języków, sprzedaną w ponad 8 milionach egzemplarzy na całym świecie!

*

Mieliśmy dla Państwa 3 egz. niniejszej publikacji. Zadanie konkursowe było następujące: należało przesłać nam Państwa ulubiony biblijny cytat, dotyczący małżeństwa. Nagrody otrzymują:

Leokadia Dębska z Białegostoku, Sylwia Wiśniewska z Żyrardowa oraz Karolina Skowronek z Poręby 

Gratulujemy, książki prześlemy pocztą.

«« | « | 1 | » | »»
 • sara
  10.06.2016 23:04
  Już ten krótki fragment zniechęcił mnie do książki skutecznie. Oto bowiem "żona woli byś pomógł jej w sprzątaniu kuchni", czyli psim obowiązkiem żony jest sprzątanie kuchni, a pan łaskawie "pomoże" (a to nie jego kuchnia czy jak?). W zamian za wysprzątaną kuchnię łaskawca "kupi jej biżuterię". Ewentualnie "zabierze na kolację". Zabrać to można pieska na spacer. W normalnym języku miłości kuchnię sprząta ten kto ma czas/siły/jest w pobliżu, i tyle. Po co dorabiać filozofię do rzeczy prostych.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Więcej nowości