Michael Wspaniały

Muzyka Kiwanuki ogrzewa myśli i serca słuchaczy.

Najnowszy album Michaela Kiwanuki to połączenie gorzko prawdziwego świadectwa walki o wolność, intymnej rozmowy z przyjacielem, westernowej niespieszności w stylu Morricone oraz klasycznych symfonicznych przebłysków.

Muzyk debiutował w 2012 r. i od razu osiągnął wielki sukces, lądując w czołówce kultowej listy BBC. Przejmująca wrażliwość Brytyjczyka ewoluowała, nabrała dojrzałości i niezwykłej intuicji muzycznej, czego dowodem jest „Love & Hate”. Całości dopełniają poetyckie, nieprzeciętne teksty.

Muzyka Kiwanuki ogrzewa myśli i serca słuchaczy, a ostateczny wynik tytułowej walki wydaje się od początku przesądzony. Jest wspaniały. 

*

Michael Kiwanuka LOVE & HATE. Universal Music Polska, 2016 r.

MichaelKiwanukaVEVO Michael Kiwanuka - One More Night (Audio)

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

    Więcej nowości