Pamiętnik papieskiego anioła

Książka w sam raz dla uczestników rorat i dobry prezent świąteczny!

„Pamiętnik papieskiego anioła” to najnowsze, napisane specjalnie dla dzieci dzieło, autorstwa Pawła Juchniewicza - biografa Karola Wojtyły.

Fragmenty książki czytane będą w Programie I Polskiego Radia, podczas porannych audycji niedzielnych „Familijna Jedynka”, oraz wykorzystane w materiałach roratnich.

Nowością wśród wydanych dotąd papieskich biografii jest to, że kluczowe wydarzenia z życia Karola Wojtyły komentuje jego Anioł Stróż, który mówi w książce m.in. tak:

- Miałem poważny problem. Zazwyczaj budziłem Lolka lekkim szturchnięciem, tak, że zrywał się z łóżka i biegł szybko do kuchni, gdzie mył się i jadł śniadanie. Ale tego poranka Najwyższy powstrzymał mnie. Czekałem więc, zerkając z niepokojem na wskazówki zegara, które nieuchronnie zbliżały się do godziny szóstej. Chłopiec spał smacznie i ani w głowie mu było się obudzić. Tata podszedł do niego i delikatnie dotknął ramienia…

Mieliśmy dla Państwa 3 egz. niniejszej publikacji. Spośród osób, które wiedziały, że święci archaniołowie to Michał, Gabriel i Rafał, wylosowaliśmy następujące:

Anna Maron z Pawłowic, Monika Graczyk z Gdańska oraz Patrycja Tomala z Kutna

Gratulujemy, książki prześlemy pocztą.

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Reklama

Reklama