Maleo - od aresztu do aresztu, aby...

Dariusz Malejonek, znany jako Maleo, muzyk i członek zespołów chrześcijańskich, przyjeżdża do Łodzi, by ewangelizować w poprawczakach i aresztach. Dwudniowa trasa zaczyna się 16 listopada.

Wizyta w Łodzi zaczęła się od Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii przy ul. Ratajskiej 2/4. Następnie, o godz. 15.30 Malejonek zaśpiewa w poprawczaku w Ignacewie. W czwartek zaplanowana jest pogadanka w szkole muzycznej przy ul. Sosnowej w Łodzi, a ok. godz. 14.00 koncert w zakładzie karnym.

"To początek większego projektu, który Maleo chce przeprowadzić w całej Polsce. Obiecuje, że wiosną wróci także do Łodzi z całym zespołem" - mówi ks. Michał Misiak, który pomaga w organizacji łódzkiej trasy ewangelizacyjnej.

Malejonek ma nadzieję, że muzyka, podobnie jak starotestamentalne trąby, "zburzy mury Jerycha", czyli obojętność ludzi wobec Boga.

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.