Poezja i telewizja. Spotkanie z Koehlerem - 24 listopada

Spotkanie z byłym szefem TVP Kultura będzie okazją do pytań o obecność kultury we współczesnych mediach.

Jeden z najciekawszych poetów pokolenia „bruLionu”, literaturoznawca i dyrektor TVP Kultura w latach 2006-2011 będzie gościem Szymona Babuchowskiego podczas kolejnego spotkania z cyklu Czwartkowych Podwieczorków Literackich.

Od dwóch lat dziennikarz GN zaprasza do chorzowskiej „Galerii na Strychu” pisarzy, poetów i krytyków, by w wywiadach na żywo, przeplatanych czytaniem wierszy i fragmentów prozy, rozmawiać ze swoimi bohaterami o literaturze. Jego gośćmi byli już m.in.: ks. Jerzy Szymik, Wojciech Wencel, Józef Baran, Radosław Kobierski i Sławomir Matusz.

Tym razem spotkanie będzie okazją nie tylko do rozmowy o wierszach Krzysztofa Koehlera i jego zainteresowaniu poezją sarmacką, ale także do pytań o obecność kultury we współczesnych mediach. Zapraszamy 24 listopada o godz. 18.00 do Starochorzowskiego Domu Kultury (Chorzów, ul. Siemianowicka 59).

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| KOEHLER

Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.