Drugi raz

„Drugi raz” to druga solowa płyta Kasi Wilk, a zarazem szósta w jej dotychczasowej muzycznej karierze.

Z pierwszego albumu pt. „Unisono” pochodzą znane wszystkim przeboje takie jak „Pierwszy raz” czy „Do kiedy jestem”. Na nowej płycie Kasi znalazło się 14 utworów. Część z nich utrzymanych jest w charakterystycznej dla artystki stylistyce, inne z kolei odsłaniają jej zupełnie nowe oblicze… Tradycyjnie nie zabraknie tu brzmienia uwielbianych przez Kasię gitar.

Wśród piosenek znajdziemy między innymi tegoroczny przebój z Opola „Escape” oraz „Jak nigdy przedtem”. Nie zabraknie również przygotowanych specjalnie niespodzianek…

Album „Drugi raz” to zbiór dojrzałych przemyśleń i emocjonalnych kontrastów – stanowczości, ale i słabości, wewnętrznej sile, ale również głębokiej wrażliwości. Upajanie wolnością, ale i obawa przed samotnością.

wilkkasia Kasia Wilk - Być może NOWY SINGIEL 2011!!!

Kasia jest autorką wszystkich tekstów i współkompozytorką muzyki. Przy tworzeniu współpracowała z: Bartkiem Pietschem (Terminal, zespół Kabaretu Hrabi), energetycznym duetem Brown Cube oraz Przemkiem Pukiem.

Ponadto do jej powstania w dużej mierze przyczynili się przyjaciele z zespołu, z którymi współpracuje od lat, Łukaszem Kaczmarkiem i Jackiem Rychłym. Wokalnie wsparli: Kasia K8 Rościńska (Kayah, Audiofeels, Peja, Agnieszka Włodarczyk) i Daniel Moszczyński (Wolny Band, Terminal).

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Reklama

Reklama