Carpark North w Krakowie

Carpark North - duńska formacja elektro-rockowa znana z hitów 'Transparent' i 'Shall We be Grateful' - przyjeżdża na pierwszy regularny koncert w naszym kraju.

Zespół zobaczyć będzie można w Krakowie 20 kwietnia (klub Fabryka) gdzie zagrają kawałki z ostatniej płyty 'Lost', jak i poprzednich albumów.

Będzie to już trzecia wizyta muzyków w naszym kraju - do tej pory przed polską publicznością wystąpili jako gwiazdy Eski Rock podczas gali Eska Music Awards i w listopadzie ub.r. w ramach finału akcji Rocktoberfest 2011.

Carpark North to dunski zespół electrorockowy powstały w 1999 roku. Swoim debiutem formacja jako jedna z pierwszych w Europie zaczeła tworzyć nowe elektrorockowe brzmienia. Zespół w składzie: Lau Højen, Søren Balsner oraz Morten Thorhauge w całości pochodzi z Danii. Jak mówią muzycy, twórczośc zespołu inspirowana jest takimi artystami jak: Police, U2, Bjork, Vangelis, Coldplay czy Jean Michel Jarre.

CarparkNorthVEVO Carpark North - Just Human

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| KULTURA, MUZYKA

Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

    Autopromocja