Jak się nie ma talentu, to papież nie pomoże

Czasem jednak pomaga przebieraniec – szczególnie w świetle reflektorów

Nicki Minaj – kto w ogóle słyszał to nazwisko? Chyba niewielu, a teraz się o niej mówi i owszem. Dlaczego? Otóż dlatego, że na ceremonię rozdania nagród Grammy przyszła w jaskrawej czerwonej sukni od Versacego. Wyglądała w niej trochę jak Czerwony Kapturek w wersji Barbie, ale kto by się przejmował. Jednak nawet suknia nie wywołała takiego wrażenia jak towarzysz piosenkarki.

Był nim mężczyzna w przebraniu papieża. I zrobiło się głośno, Nicki Minaj ma wreszcie swoje pięć minut. Co prawda ani jednej nagrody nie dostała, ale co tam. Ważne, że wreszcie świat o niej usłyszał. Jak się nie potrafi błysnąć talentem, to szuka się rozpaczliwie innych dróg na pierwsze strony gazet. Ot i cała historyja.

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| GRAMMY

Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.