Nieznane historie cudów

Dziennik naocznego świadka świętości Ojca Pio – po raz pierwszy opublikowany po polsku!

"Święty Ojciec Pio. Nieznane historie cudów, uzdrowień i nawróceń" Giovanniego Sieny to dziennik naocznego świadka świętości Ojca Pio – po raz pierwszy opublikowany po polsku!

Unikalne i niepowtarzalne świadectwo o życiu, cudach i śmierci świętego Ojca Pio, złożone przez człowieka, który stał u jego boku przez kilkadziesiąt lat. Autor szczegółowo relacjonuje też ostatnie godziny doczesnego życia Ojca Pio.

Książkę wzbogacono o nigdy wcześniej niepublikowane fotografie św. Ojca Pio, pochodzące z prywatnego archiwum Autora.

O. Marciano Morra OFMCap, Sekretarz Generalny Grup Modlitwy Ojca Pio mówi o tej książce tak: - Ta wyjątkowa historia Giovanniego jest prawdopodobnie jedyną tak niezwykłą historią osoby z najbliższego otoczenia Ojca Pio. Czytając poniższy tekst słowo po słowie zadawałem sobie pytanie: ‘Dlaczego nie opublikował tego wcześniej? Oszczędziłby mi tak wiele czasu.’ Dziennikarski styl tekstu współgra z niepodważalną wiernością historyczną w przekazie dotychczas nieznanych wydarzeń z życia Ojca Pio i jego otoczenia w San Giovanni Rotondo. Ta książka nie jest kolejną z wielu podobnych publikacji powtarzających rzeczy już opisane. Poza przekazem o nieznanych dotąd faktach, niesie ze sobą najważniejsze przesłanie Ojca Pio, który miłość do bliźnich uczynił programem swojego życia...

Giovanni Siena poznał Ojca Pio w latach dwudziestych XX wieku i pozostał przy nim, aż do śmierci Świętego w roku 1968. Zawsze stał przy jego boku i był jednym z pierwszych ludzi pracujących w Casa Sollievo della Sofferenza – Dom Ulgi w Cierpieniu, szpitalu założonym przez Ojca Pio.

***

Mieliśmy dla Państwa 3 egz. niniejszej publikacji. Nasze pytanie było następujące: którego dnia przypada liturgiczne wspomnienie św. Ojca Pio? Chodziło oczywiście o 23 IX, a książki otrzymują:

Magdalena Żurawka z Łęki Opatowskiej, Aneta Kowalska z Rzeczenicy oraz Izabela Durma z miejscowości Bircza

Gratulujemy, książki prześlemy pocztą.

 

«« | « | 1 | » | »»

Reklama

Reklama