Nadchodzi „Hobbit”

Koniec zdjęć do „Hobbita”, najbardziej oczekiwanej premiery roku ogłosił na Facebooku reżyser filmu. Zdjęcia kręcono w Nowej Zelandii.

„Udało się! Koniec zdjęć do „Hobbita". Dzięki wspaniałej obsadzie i ekipie udało nam się zajść tak daleko i dzięki wam wszystkim za wsparcie! Następny przystanek - montażownia.” – napisał na Facebooku reżyser Peter Jackson.

 28 listopada w Nowej Zelandii, dwa tygodnie przed amerykańską, odbędzie się światowa premiera pierwszej części superprodukcji Jacksona. W Polsce będziemy mogli film oglądać od 28 grudnia. Natomiast druga część ekranizacji powieści Tolkiena trafi do polskich kin w przyszłym roku, 27 grudnia 2013. 

Film opowiada o wyprawie podjętej przez hobbita Bilba Bagginsa, trzynastu krasnoludów i czarodzieja Gandalfa do okupowanej przez smoka Smauga Samotnej Góry w celu   odzyskania dawnej siedziby krasnoludów.  Grupa wędrowców w czasie swej podróży doznaje wielu niebezpiecznych przygód. Zawsze jednak wychodzi z nich cało dzięki znalezionemu w jaskini Golluma magicznemu pierścieniowi, który czyni Bilba niewidzialnym.

 

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Reklama

Reklama