Komisarz Blond

Anna Dereszowska i Marian Dziędziel są w obsadzie komedii szpiegowskiej "Komisarz Blond i Oko Sprawiedliwości". Film, którego tytułowym bohaterem jest obdarzony genialnym "węchem" warszawski policjant, trafi do kin 31 sierpnia.

W rękach komisarza Jana Blonda (w tej roli w filmie Mariusz Pujszo) znajdą się losy świata. W tropieniu siatki szpiegowskiej pomogą Blondowi sam minister spraw wewnętrznych (Marian Dziędziel), wielbiciel rzadkich ras psów i mocnych trunków, oraz tajemniczy Marek (Paweł Deląg), który "żadnej pracy się nie boi".

Gdy dzielny komisarz będzie już o krok od rozwiązania zagadki "Oka Sprawiedliwości", nieoczekiwanie na jego drodze pojawi się zjawiskowa Natalia (Anna Dereszowska). Szybko okaże się, że oparcie się jej to najpoważniejsze zadanie, przed jakim stanie Blond.

"Kto pracuje dla Rosjan, kto dla Amerykanów i co wspólnego z międzynarodową aferą szpiegowską ma Zakon Krzyżacki, biały królik i Pola Negri? Pytań jest wiele, bo w świecie szpiegów nic nie jest oczywiste" - czytamy w opisie filmu.

Reżyserem komedii jest Paweł Czarzasty.

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg