Prorokini Anna

Czy sędziwa Anna doczeka spotkania z Mesjaszem? Czy Go rozpozna? I co się potem wydarzy?

Prorokini Anna   Wydawnictwo WAM Życie Anny nie zawsze było sielanką. Pewnego dnia umiera jej najstarsza córka, potem mąż zostawia ją z gromadką dzieci. Samotna wdowa pośrodku znojów codziennego życia powoli uczy się pokory i zaufania Bogu.

Kiedy dzieci stają się samodzielne, Anna przekazuje im cały swój majątek i przenosi się do Jerozolimy. Tam postanawia do końca wypełnić Boży plan - odtąd chce wieść życie mniszki przy świątyni i tak oczekiwać na przyjście zapowiadanego Mesjasza.

Obdarzona niezwykłymi zdolnościami chętnie służy mądrą radą małym i wielkim, za co jest powszechnie poważana i zyskuje sobie miano prorokini. Na jej oczach dochodzi do burzliwego przejęcia władzy przez Heroda.

Czy sędziwa Anna doczeka spotkania z Mesjaszem? Czy Go rozpozna? I co się potem wydarzy?

***

Wydawca książki - krakowska oficyna WAM - ufundowała do Państwa 3 egz. tej niezwykłej, biblijnej powieści autorstwa s. Jadwigi Stabińskiej OSB ap. Pytanie konkursowe było następujące: czyją córką - zgodnie z Ewangelią św. Łukasza - była prorokini Anna? Chodziło o Fanuela (z pokolenia Asera). Książki otrzymują:

Katarzyna Franke z Piekar Śląskich, Sławomir Czub z Tarnowa, Bartosz Zdancewicz z Gryfic

Gratulujemy, nagrody prześlemy pocztą.

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Reklama

Reklama