Antyporadnik

Jak stracić męża, żonę i inne ważne osoby...

Antyporadnik   Wydawnictwo WAM - Niektórzy będą wkurzeni. Niestety, nie znam lepszego, a przy tym mniej drastycznego od tragedii, wypadku, nieszczęścia, sposobu, żeby zatrzymać się w tym szalonym biegu i zacząć się zastanawiać nad własnymi przekonaniami i poczynaniami - pisze autorka książki.

Stracić męża? Nie tak trudno. Żonę? Też. Dobry kontakt z dziećmi stracić? Czemu nie! Przyjaciółkę? Radość życia i spokój ducha? Jasne! Wszystko da się zrobić.

Zaraz, zaraz, to na poważnie? No, nie do końca.

Mika Dunin w "Antyporadniku" jest przewrotna aż do bólu. Bo niektóre jej obserwacje i uwagi autentycznie bolą. Albo irytują. I prowokują. Nie chodzi tu jednak o pustą prowokację. Bo ten dowcipnie i z przekorą napisany "poradnik" prowadzi wprost ku refleksji nad życiem, relacjami i wartościami.

Refleksji bardzo budującej...

***

Mieliśmy dla Państwa 3 egz. niniejszej publikacji ufundowane przez wydawnictwo WAM. Dołączyliśmy do nich także książki-niespodzianki oraz gadżety - w tym koszulki - z logo Wiara.pl. Zadanie konkursowe było następujące: prosiliśmy o przesłanie nam budującego, według Państwa, biblijnego cytatu. Nagrody otrzymują:

Urszula Wolszon z Bolszewa, Monika Dąbrowska z Legionowa oraz Sławomir Nowogrodzki z Lublina

Gratulujemy, komplety prześlemy pocztą.

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Reklama

Reklama