Przeboje Białego Anioła

Piosenki Anny German znowu zabrzmią z orkiestrą symfoniczną.

Najpiękniejsze utwory Anny German zagrane zostaną po raz pierwszy od 30 lat przez orkiestrę symfoniczną. 50 znakomitych muzyków Królewskiej Orkiestry Symfonicznej pod dyrekcją Jacka Pawełczaka zaprezentuje swój kunszt 28 lipca w opolskim Amfiteatrze.

Niespodzianką wieczoru będzie występ Vladyslavy Vdovychenko, solistki Opery w Odessie, obdarzonej głosem łudzącą podobnym do tego, który znamy z piosenek „Białego Anioła”. Nie zabraknie największych przebojów, takich jak: „Tańczące Eurydyki” czy neapolitańskie „Funiculi, Funicula”. Będzie też „Tango d’amore” i przejmujące „Sumierki”.

tysia22a Anna German - "Człowieczy los"

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.