7 tajemnic spowiedzi

Chcę iść do Komunii, więc muszę iść do spowiedzi...

Brzmi znajomo? Dla wielu katolików spowiedź jest jedynie środkiem do celu, który oczyszcza nas z grzechu, byśmy mogli przyjmować Komunię. Lecz jak mówi nam papież Franciszek, spowiedź jest czymś więcej niż tylko „pójściem do pralni chemicznej”. Jest „spotkaniem z Jezusem, który oczekuje nas takimi, takimi jesteśmy”.

W 7 tajemnicach spowiedzi autor bestsellerów Vinny Flynn ukazuje „ukryte” prawdy tego spotkania z Jezusem, co dla wielu osób będzie całkowicie nowym spojrzeniem na spowiedź, i zaprasza do osobistego podjęcia tej ekscytującej podróży ku uzdrowieniu i świętości.

Jeśli jeszcze nie czekasz na spowiedź z takim samym zapałem i niecierpliwością, z jakimi oczekujesz Komunii, to przeczytaj tę książkę. Ona przemieni twoje życie!

***

Mieliśmy dla Państwa 3 egz. niniejszej publikacji ufundowane przez wydawnictwo Polwen. Do każdej z nich dołączyliśmy także koszulkę portalu Wiara.pl oraz płytę-niespodziankę. Zadanie konkursowe było następujące: prosiliśmy wymienić tytuł innej książki Vinny'ego Flynna, opublikowanej przez wydawnictwo Polwen. Chodziło o "7 tajemnic Eucharystii" lub o "21 sposobów modlitewnego uwielbienia", a nagrody otrzymują:

Aleksandra Brzoza z Mikołowa, Maja Szelejewska z Katowic oraz Kazimiera Pyrek z Brzegu Dolnego

Gratulujemy, komplety prześlemy pocztą.

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Reklama

Więcej nowości

Reklama