Jezus jest blisko

Sarah Young napisała książkę "Jezus jest blisko" w bardzo trudnym dla siebie czasie. Słowa płynące z Pisma Świętego i obecność Jezusa każdego dnia dodawały jej jednak sił i nadziei.

Autorka dzieli się z czytelnikami tym, co przekazał jej w modlitwie sam Bóg, i wierzy, że dzięki tym słowom będą mogli zawierzyć Mu całym sercem.

W życiu każdego człowieka zdarzają się ciężkie chwile. Książka "Jezus jest blisko" powstała, by pomóc nam się z nimi uporać. Pełne pokoju i miłości słowa dodają odwagi i pomagają zabliźniać rany, nawet te chowane najgłębiej w sercu.

Poprzez karty tej książki Syn Boży zapewnia nas, że czuwa, i wypełnia dobrem wszystkie chwile naszego życia, a to, co może nam się w danym momencie wydawać nieszczęściem, ostatecznie prowadzi do Boga i oddaje Mu chwałę.

Książka jest kontynuacją publikacji "Jezus mówi do Ciebie", światowego fenomenu i bestselleru, który sprzedano w ponad 10 milionach egzemplarzy, a w samej Polsce w kilkudziesięciu tysiącach!

Kolejny modlitewnik Sary Young, "Jezus jest blisko", został ogłoszony chrześcijańską książką roku 2013 przez ECPA w Stanach Zjednoczonych!

***

Mieliśmy dla Państwa 3 egz. niniejszej publikacji. Zadanie konkursowe polegało na przesłaniu nam biblijnego cytatu, który brzmi: „O nic się już zbytnio nie troskajcie , ale w każdej sprawie wasze prośby przedstawiajcie Bogu w modlitwie i błaganiu z dziękczynieniem! A pokój Boży, który przewyższa wszelki umysł, będzie strzegł waszych serc i myśli w Chrystusie Jezusie”. Nagrody otrzymują:

Piotr Wojtowicz z Puław, Marzena Fiodor z Wrocławia oraz Beata Hoczyk z Siemianowic Śl.

Gratulujemy, książki prześlemy pocztą.

«« | « | 1 | » | »»

Reklama

Reklama