Spotkania z Wujkiem Karolem

Relacja ojca Leona i Jana Pawła II stanowi pewien wzór.

Spotkania z Wujkiem Karolem   TYNIEC Wydawnictwo Benedyktynów Jego najważniejsze elementy to wzajemna życzliwość, radość z każdego spotkania, pokora wobec ustalonej hierarchii, brak wyniosłości. 

W tej antologii zebrano trzy książki Ojca Leona ("Spotkania z Wujkiem Karolem", "Dywan dobrej nowiny", "Ulubiony bilbord Papieża"), będące świadkami relacji benedyktyna z biskupem Rzymu. 

Ta bliskość, która trwa nadal pomimo przeprowadzki papieża Polaka z Watykanu do Nieba, jest obrazem tego jak dwóch mężczyzn potrafi zbudować relację opartą zarówno na szczerości serca, jak i autorytecie Ewangelii.

Ponieważ dobro ze swej natury pomnaża się, do tej przyjaźni zaproszeni są wszyscy czytelnicy. 

Prawdziwa przyjaźń jest wymagająca, toteż dzięki wspomnieniom ojca Leona jeszcze raz będzie można podjąć próbę zapoznania się z ponadczasowym nauczaniem Jana Pawła II.

***

Mieliśmy dla Państwa 3 egz. niniejszej publikacji. Zadanie konkursowe było następujące: prosiliśmy przesłać nam wypowiedź Jana Pawła II, która jest Państwu szczególnie bliska i króciutko uzasadnić dlaczego akurat ta ma dla Państwa tak wielkie znaczenie. Książki otrzymują:

Joanna Woś z Zalesia, Sława Sowa z Radomia oraz Ewelina Konopka z miejscowości Ryki

Gratulujemy, nagrody prześlemy pocztą.

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Reklama

Reklama