Spotkania z Wujkiem Karolem

Relacja ojca Leona i Jana Pawła II stanowi pewien wzór.

TYNIEC Wydawnictwo Benedyktynów   TYNIEC Wydawnictwo Benedyktynów Jego najważniejsze elementy to wzajemna życzliwość, radość z każdego spotkania, pokora wobec ustalonej hierarchii, brak wyniosłości. 

W tej antologii zebrano trzy książki Ojca Leona ("Spotkania z Wujkiem Karolem", "Dywan dobrej nowiny", "Ulubiony bilbord Papieża"), będące świadkami relacji benedyktyna z biskupem Rzymu. 

Ta bliskość, która trwa nadal pomimo przeprowadzki papieża Polaka z Watykanu do Nieba, jest obrazem tego jak dwóch mężczyzn potrafi zbudować relację opartą zarówno na szczerości serca, jak i autorytecie Ewangelii.

Ponieważ dobro ze swej natury pomnaża się, do tej przyjaźni zaproszeni są wszyscy czytelnicy. 

Prawdziwa przyjaźń jest wymagająca, toteż dzięki wspomnieniom ojca Leona jeszcze raz będzie można podjąć próbę zapoznania się z ponadczasowym nauczaniem Jana Pawła II.

***

Mieliśmy dla Państwa 3 egz. niniejszej publikacji. Zadanie konkursowe było następujące: prosiliśmy przesłać nam wypowiedź Jana Pawła II, która jest Państwu szczególnie bliska i króciutko uzasadnić dlaczego akurat ta ma dla Państwa tak wielkie znaczenie. Książki otrzymują:

Joanna Woś z Zalesia, Sława Sowa z Radomia oraz Ewelina Konopka z miejscowości Ryki

Gratulujemy, nagrody prześlemy pocztą.

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.