Chcesz e-booka?

Nie ma sprawy! Oto przyszedł czas na coś nowego i wyjątkowego.

We współpracy z Wydawnictwem Benedyktynów TYNIEC przygotowaliśmy niezwykły prezent dla naszych czytelników – darmowego e-booka „Filokalia – ukochaj to, co piękne i dobre”.

Co w nim znajdziecie?
E-book zawiera obszerny wstęp ks. Józefa Naumowicza do najbardziej znanego tekstu duchowego pt. „Filokalia”. Przeczytacie w nim na temat historii modlitwy Jezusowej, głównych jej elementów i praktyki modlitwy serca.

W drugiej części znajdziecie traktat autorstwa Nicefora Pustelnika (2 poł. XIII w.), który był jednym z pierwszych świadków praktykowania modlitwy Jezusowej połączonej z techniką oddychania, nazywanym także Niceforem Hezychastą, Samotnikiem lub Hagiorytą.

Co zrobić, aby otrzymać e-book?
Sprawa jest banalnie prosta. Macie dwie opcje do wyboru, dzięki którym zostanie do Was przesłany link dostępowy:

  • Za pomocą aplikacji Pay with a Tweet – dzielicie się za pomocą social media informacją o naszej akcji i za ten dobry gest otrzymujecie naszego e-booka. Wystarczy kliknąć tutaj i postępować zgodnie z instrukcjami.
     
  • Zapisujecie się do newslettera „Myśli Ojców Pustyni”. Po potwierdzeniu subskrypcji otrzymacie link do e-booka „Filokalia – ukochaj to, co piękne i dobre”.

Już od dłuższego czasu staramy się regularnie przybliżać duchowość Ojców Pustyni. Wszystkie materiały i inicjatywy mają służyć propagowaniu modlitwy Jezusowej, która tak często jest zapominana przez nas, ludzi Zachodu, a stanowi pierwotną formę modlitwy sięgającą czasów pierwszych chrześcijan.

Ufamy, że pomysł się spodoba i szerokie grono osób skorzysta z naszego e-booka. Niech to będzie forma przygotowania przed dużym projektem FILOKALIA :) Niebawem dowiecie się więcej, o co w tym wszystkim chodzi…

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Reklama

Reklama