Czy naprawdę wierzysz?

Filmowa opowieść o potężnym darze, który drzemie w człowieku i tylko czeka, by go użyć...

Matthew nie może się otrząsnąć z wrażenia, jakie wywarło na nim spotkanie z odważnym ulicznym kaznodzieją. Kiedy wreszcie zrozumiał, jak ma wyglądać jego życie, zaczynają się dziać prawdziwe cuda, o których wcześniej nie marzył.

W trudnych sytuacjach wzywa mocy Bożej, a ta dotyka nie tylko jego, lecz także ludzi, którzy pojawiają się na jego drodze: bezdomnej dziewczyny w ciąży, zawsze racjonalnego doktora czy mężczyznę umierającego na szpitalnej izbie przyjęć.

Wszystkie te historie są częścią planu, którego scenariusz mógł napisać tylko Bóg. Potęga wiary, siła nadziei, odwaga świadectwa. „Czy naprawdę wierzysz?” to więcej niż film. To pytanie, na które każdy musi sobie sam odpowiedzieć...

Chuck Konzelman i Cary Solomon (autorzy scenariusza) mówią: „Pracę zawsze rozpoczynamy od modlitwy. Wpuszczamy Boga do naszych serc i on mówi nam, czego chce. Chcemy opowiedzieć ludziom o tym, kim jest nasz Bóg. W tym filmie żaden z bohaterów nie dominuje, nikt nie zna wszystkich elementów układanki. Tak, jak w życiu, prawda?".

W filmie "Czy naprawdę wierzysz?" występują m.in. nagrodzona Oscarem Mira Sorvino, Cybill Shepherd, czy znany z trylogii "Władca Pierścieni" Sean Astin. Obraz wejdzie na nasze kinowe ekrany 18 września.

KinoSwiatPL CZY NAPRAWDĘ WIERZYSZ? - oficjalny zwiastun nowego filmu twórców "BÓG NIE UMARŁ"

 

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Reklama

Więcej nowości

Reklama