Zelnik: Zostałem wkręcony

Zmanipulowano rozmowę, w której miał rzekomo donosić na kolegów?

W audycji Kuby Wojewódzkiego na antenie „Rock Radia” została wyemitowana telefoniczna rozmowa z Jerzym Zelnikiem, w której aktor miał… donosić na innych aktorów. Dziennikarz podszył się pod pracownika kancelarii prezydenta Andrzeja Dudy i pytać artystę, których zwolenników Platformy Obywatelskiej należałoby wysłać na wcześniejszą emeryturę. Zelnik miał na „czarną listę” wpisać Artura Barcisia – i Olgierda Łukaszewicza, póki przypomniał sobie, że on już jest w wieku emerytalnym.

Jednak sam Zelnik twierdzi, że został… wkręcony. - Rozmowa była na temat ustawy Prezydenta Andrzeja Dudy dotyczącej przywrócenia wcześniejszego przechodzenia na emeryturę. Chciano uzyskać informację na temat, jak podchodzi się do tego w naszym aktorskim środowisku – mówił w rozmowie z portalem Fronda.pl. - W radio zrobiono montaż, zadawano pytania, których de facto mi nie zadawano – dodał.

Jak twierdzi, manipulację przeprowadzono po to, by go skompromitować. - Ja jestem zwykłym, uczciwym człowiekiem, który nie popełnił tego o co mnie osądzają. Nie wiem do końca dlaczego to robią, podejrzewam, że się boją i starają się utrzymać na swoich stanowiskach – tłumaczył. - Jeżeli chce pan sprawdzić moją wiarygodność to wystarczy zadzwonić do kancelarii, do Pani Szybkowskiej, do moich kolegów aktorów, których prosiłem o radę, oni zaświadczą o co ich pytałem – wyjaśniał dziennikarzowi.

«« | « | 1 | » | »»
 • Maluczki
  17.10.2015 19:41
  No Wojewódzki to wiarygodna persona, nie ma co!
  Ubecja musi mieć straszną złość na pana Zelnika, skoro przy tej wiadomości tyle hejtu pod jego adresem.
 • Kris
  17.10.2015 19:45
  Miałem za poważniejszego pana Zelnika.
  Jego wiarygodność pozostawia wiele do życzenia.
  Nie dałbym funta kłaków za prawdę w jego tłumaczeniach. No ale jak chce być blisko Kaczyńskiego musi donosić jak jego wuc w stanie wojennym.
 • Stanisław_Miłosz
  18.10.2015 02:33

  Jeśli pan Zelnik "nie wie do końca dlaczego to robią", to może dlatego, że za często (a może tylko o jeden raz za dużo) pokazywał się w okolicach patriotyczno-religijnych imprez toruńskich rozgłośni?

  110
 • A-Z
  18.10.2015 17:02

  Panie Jerzy, jest Pan fantastycznym aktorem; niestety bardzo łatwowiernym i nieostrożnym obywatelem.
  Czy ktoś "myślący" i "rozważny" decyduje się na wypowiedź telefoniczną do "takiego" radia? Trzeba było przewidzieć, że w kampanii wyborczej  "wszystkie chwyty dozwolone" i mogą zmanipulować Pańską wypowiedź (tym bardziej, że ogólnie znane są Pańskie sympatie partyjne)!

  Słyszałam fragment (chyba w TVP) i wydaje mi się, że jest to kompilacja różnych Pana wypowiedzi w przestrzeni publicznej.

  Oczekuję, że złoży Pan pozew w najbliższych dniach, a na przyszłość nie będzie Pan tak "naiwny" i wykaże się daleko idącą ostrożnością w kontakcie z "pseudomediami"!

  Pozdrawiam

Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Autopromocja