Jesteś Synem, pamiętaj!

To wspólnota, w której Duch Święty bardzo dobrze się czuje.

Ubiegły rok był rokiem przełomu w wielu wspólnotach. Także w Głosie na Pustyni – krakowskiej ekipie, która ma charyzmat przełamywania lodu. Sunie jak lodołamacz, odkrywając nowe przestrzenie i torując drogę innym.

Jesteś Synem, pamiętaj!   mat. prasowy To wspólnota, w której Duch Święty bardzo dobrze się czuje. Widziałem to wielokrotnie.

W 2015 r. jej członkowie otrzymali dowód osobisty. Z samego nieba. Usłyszeli odgórny komunikat: „Jesteś Synem Bożym. Należysz do rodziny. Nie ze względu na zasługi czy dłuuugą listę dobrych uczynków, ale wybór Króla. Należysz
do rodziny Tego, nad którym śmierć nie ma żadnej władzy”.

Przez cały rok setki osób słuchało nauczań o Bogu, który kocha, usprawiedliwia i nadaje życiu prawdziwie królewską jakość. Wspólnota wybrała 16 z nich (m.in. Karola Sobczyka, o. Mariusza Orczykowskiego, Krzysztofa Demczuka, o. Grzegorza Kramera) i wydała je na płycie.

*

The best of Głos na Pustyni 2015 Jestem Synem Bożym. Głos na Pustyni, 2015 r.

glosnapustyni Jestem Synem Bożym

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.