Służba zdrowia

Był zdesperowany. Wracał do domu i czytał Ewangelię.

To ekscytujące, kiedy widzisz, że koniec Twoich możliwości jest dopiero początkiem możliwości potężnego Boga, u którego niemożliwe nie istnieje. On oczekuje od nas jedynie wiary i zaufania, dzięki którym możemy służyć w mocy – opowiada Marcin Zieliński.

Fundacja „Głos na Pustyni” wydała niedawno krążek z porywającymi nauczaniami lidera Wspólnoty Uwielbienia „Głos Pana” ze Skierniewic. To nie są suche wykłady, pełne moralizowania i smrodków dydaktycznych. To pełna ognia opowieść pasjonata, ponad 7 godzin wykładów świadka wiary, człowieka, który przez wiele lat modląc się nad chorymi, nie widział żadnych owoców, a jednak nie zrezygnował.

Był zdesperowany. Wracał do domu i czytał Ewangelię: „Tym zaś, którzy uwierzą, takie znaki towarzyszyć będą: na chorych kłaść będą ręce”, „Idźcie i uzdrawiajcie chorych”; pytał: „Jezu, o co chodzi?”.

Usłyszał odpowiedź. Dziś Bóg obficie błogosławi przez jego posługę, a kalendarz Marcina jest wypełniony po brzegi.

Jedno z imion Boga brzmi „Jahwe Rafa”, czyli „Bóg, który uzdrawia”. Marcin doskonale o tym wie. Zresztą posłuchajcie sami.

*

Marcin Zieliński "Zobaczyć niewidzialne". Głos na Pustyni, 2016 r.

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.