Jezus uzdrawia małżeństwa

Wspólnie wejdźcie na drogę uzdrowienia.

Każde małżeństwo ma inną historię – pochodzimy z różnych domów, odebraliśmy odmienne wychowanie, inaczej uczyliśmy się kochać. Do związku zawsze wnosimy nasze wady i zalety, nasze zranienia i strach. Po ludzku – mieszanka wybuchowa. Ale Bóg z tego, co pozornie niemożliwe, zawsze wyprowadza wielkie dobro. Wystarczy - poprzez zaufanie Jezusowi i poddanie mu siebie oraz swojego związku – wejść na drogę uzdrowienia. Drogę do pełnego i prawdziwego szczęścia.

"Jezus uzdrawia małżeństwa" to głębokie rekolekcje dla małżonków, ale przede wszystkim praktyczny przewodnik na drodze waszego uzdrowienia. Zawiera świadectwa par, praktyczne wskazówki oraz modlitwy, które przeprowadzą was przez najtrudniejsze chwile życia.

Stań przed Bogiem i oddaj Mu wszystko! Od tego zaczyna się uzdrowienie.

*

Mieliśmy dla Państwa 3 egz. niniejszej publikacji. Zadanie konkursowe było następujące: należało napisać nam, kto spośród świętych i błogosławionych jest Państwa ulubionym patronem (patronką) małżeństw i króciutko uzasadnić, dlaczego wybrali Państwo akurat tę konkretną osobę. Nagrody otrzymują:

Jolanta i Piotr Knapek z Łazisk Górnych, Ewa Michalak z Jeleniej Góry oraz Agnieszka Surdyk z miejscowości Sadlno

Gratulujemy, książki prześlemy pocztą.

«« | « | 1 | » | »»

Reklama

Reklama