Zgłoś swoją premierę!

To już ostatnie dni zgłaszania utworów, które powalczą o tytuł „Premiery Roku 2016” na Festiwalu Chrześcijańskie Granie.

Do 30 września na adres: fundacja@chrzescijanskiegranie.pl wykonawcy mogą zgłaszać piosenki wydane lub opublikowane na YouTube w roku 2016. Trzy najlepsze utwory powalczą 20 listopada o miano „Premiery Roku 2016”.

6. Festiwal Chrześcijańskie Granie odbędzie się 18-20 listopada w Katolickim Centrum Kultury „Dobre Miejsce” w Warszawie. Złoty Krążek za premierę roku zostanie wręczony po raz drugi. Zeszłoroczny zwycięzca, zespół New Day, w tym roku poprowadzi w ramach festiwalu modlitwę uwielbienia. Usłyszymy też raperów z zespołu Muode Koty, który wygrał wiosenny Koncertu Debiuty, oraz Michała Rasska – laureata konkursu „Non Stop CCM”.

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.