Strefa pełna owoców

Jeden wspólny muzyczny mianownik: modlitwa.

Co roku na początku lipca w Starym Sączu muzykujący chrześcijanie spotykają się na festiwalu Strefa Chwały, rekolekcjach będących kontynuacją Spotkań Muzyków Chrześcijan w Dursztynie i Ludźmierzu.

Owoce tych spotkań trudno przecenić – to miejsce licznych nawróceń artystów, którzy później czynnie włączają się w ewangelizację przez muzykę. Atmosferę niecodziennych rekolekcji świetnie oddaje płyta „Powstań i żyj”, zarejestrowana podczas festiwalu z 2015 r.

Wśród wykonawców sama śmietanka, a różnorodne style – od stonowanych ballad po energetyczne, porywające do tańca numery – łączy jeden wspólny mianownik: modlitwa.

*

Strefa Chwały Festiwal POWSTAŃ I ŻYJ. Bonart Management, 2016 r.

Strefa Chwały Festiwal Powstań i Żyj - Strefa Chwały Festiwal 2015

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| KULTURA, MUZYKA

Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.