Cierpienie jako szansa

W jaki sposób przekuć złe doświadczenia w dobro?

Z nieufnością podchodzę do poradników, które obiecują złotą receptę na szczęście. Niech nas jednak nie zmyli tytuł – ten audiobook nie zawiera niczego takiego.

Cykl konferencji, na który składają się głosy psychologa, duszpasterzy i świadectwo niepijącego od 35 lat alkoholika, jest raczej zachętą do odkrycia w trudnych momentach własnej historii szansy na życie pełne radości.

„Skąd pan umie pisać tak pięknie o pokoju?” – „Bo przeżyłem koszmar wojny”. Ten przykład, przytoczony przez dr Marię Popkiewicz-Ciesielską, przekonuje, że nie musimy być niewolnikami własnych złych doświadczeń. Przeciwnie, dzięki marzeniom możemy je przekuć w dobro.

*

SZCZĘŚCIE CZĘŚCIEJ. Wyd. 2 Ryby.pl, 2017 r.

2ryby.pl Pogodny smuteczek (ks. Mirosław Maliński "Malina")

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| KULTURA

Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.