No i chwała Bogu!

Pieśni chwały przeplatają się tu z gorącymi modlitwami.

Wspólnota Nowe Jeruzalem modli się w potężnym kościele św. Katarzyny Aleksandryjskiej (tak, tak, w tym samym, do którego masowo pielgrzymują czciciele św. Rity) na krakowskim Kazimierzu. To spora dynamiczna, zaangażowana w ewangelizację ekipa, która już od 25 lat zgodnie woła: „Tylko Tobie chwała!”. Teraz możemy posłuchać, jak im to wychodzi.

Zachwycający edytorsko album jest kompilacją, w której dziesięć autorskich wspólnotowych pieśni chwały przeplata się z gorącymi modlitwami.

Ta muzyka naprawdę łączy pokolenia – pieśni uwielbienia grają i śpiewają osoby, które towarzyszyły ćwierć wieku temu zakładaniu wspólnoty, i nowy narybek.

*

Nowe Jeruzalem TYLKO TOBIE CHWAŁA!. Wyd. Nowe Jeruzalem, 2017 r.

Nowe Jeruzalem Nowe Jeruzalem - Tylko Tobie Panie Chwała

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| KULTURA, MUZYKA

Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.