Chrześcijańska książka roku

Trzytomowa epicka saga o mrocznych czasach Kanaanu “Dzień, w którym upadł Kanaan” polskiego autora Rafała Kosowskiego została uznana Europejską Chrześcijańską Książką Roku 2011 przez profesjonalistów z CTAI zebranych na 2011 Market Square Europe w Kijowie na Ukrainie.

CTAI - Christian Trade Association International z siedzibą w Colorado Springs, USA jest międzynarodową organizacją zrzeszającą chrześcijańskich profesjonalistów branży wydawniczej, poligraficznej, księgarskiej oraz ich dostawców.

Liczy 1200 członków ze 115 krajów. Koordynuje współpracę 18 narodowych związków wydawców. Przynależą do niej też dwie multinarodowe korporacje wydawnicze.

Saga “Dzień, w którym upadł Kanaan” składa się z 3 tomów. Pierwszy z nich to “Perła”, drugi “Qedesha”. Tom zamykający trylogię nosi tytuł “Wybrana” i właśnie ukazał się nakładem warszawskiej Oficyny Wydawniczej Vocatio.

Rafał Kosowski, to nowy, niezwykły polski talent. Jego jędrna proza, znakomicie zmontowana akcja i pełne, wyraziście zarysowane postaci, są mocno wsparte doskonałą znajomością nie tylko realiów biblijnych, ale także historii całego regionu. To wszystko sprawia, że książki Kosowskiego bez wątpienia odegrają znaczącą rolę na współczesnym rynku literackim.

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Reklama

Reklama