Destroyed Deluxe

Ukazało się ekskluzywne wydanie albumu Moby’ego "Destroyed".

Kolekcjonerska edycja "Destroyed Deluxe" zawiera 3 płyty, na których znajdą się niepublikowane utwory, materiały koncertowe i teledyski.

Płyta 1 "Destroyed Deluxe" zawiera  15 oryginalnych utworów z płyty. Płyta 2 – osiem nowych piosenek oraz inne wersje „The Broken Places”, „Lie Down In Darkness” i “The Day”. Płyta 3 to DVD z teledyskami do piosenek z Destroyed, w tym nakręcone przez Moby’ego wideoklipy do  „Be The One”, „Sevastopol”, i „Victoria Lucas”, a także 10 klipów, które weszły do finału konkursu Saatchi and Saatchi, dwa materiały filmowe zarejestrowane w ramach Wilcox Sessions oraz niepublikowany zapis fragmentów koncertów z tegorocznej europejskiej trasy muzyka. W pakiecie jest również 24-stronicowa wkładka z nowymi fotografiami wykonanymi przez Moby’ego podczas światowego tournee Destroyed.

MobyStuff Moby 'Be The One'

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.