The Sea

Sporty Spice po raz piąty na własny rachunek. Melanie C obok Geri Halliwell jest jedną z dwóch członkiń girlsbandu Spice Girls, której wspaniale powiodło się w karierze solowej. Krążek "The Sea" jest potwierdzeniem, że sukces Melanie nie był przypadkiem.

Od kilku lat samodzielna, również biznesowo (płyty wydaje we własnej wytwórni Red Girl Records), z konieczności musiała wystawić fanów na ciężką próbę oczekiwania na następny album solowy. Najpierw bowiem Spice Girls zagrały trasę koncertową, potem Melanie występowała w teatrze, a nieco później w jej życiu stała się rzecz znacznie ważniejsza, a w zasadzie najważniejsza - została po raz pierwszy mamą.

Kiedy dziecię artystki nieco podrosło, zabrała się za pisanie piosenek, które są bez wątpienia najlepsze i najbarwniejsze w jej karierze. Wsparcia w pracy udzielili Melanie wytrawni kompozytorzy i producenci, z którymi spotykała się w studiu już wcześniej. Są to choćby: Adam Argyle, Richard Stannard, Greg Hatwell, Peter-John Vettese, Andy Chatterley, team producencki The Cutfather.

melaniecmusic Melanie C - Rock Me (Music Video) (HQ)

Dzięki wymianie pomysłów, burzom mózgów otrzymaliśmy pop inteligentny, z wieloma warstwami wypełnionymi interesującymi dźwiękami, pięknymi orkiestracjami. Pełen ślicznych melodii i nasycony szczerymi emocjami. Mamy więc to, do czego Melanie przyzwyczaiła nas na swoich czterech poprzednich płytach. Podane jednak nieco inaczej. Zaczęło się od udziału w nagraniu hitu Bryana Adamsa "When You're Gone", potem był solowy przebój "I Turn To You" i kolejny "Never Be The Same Again", a następnie sukcesy albumów solowych. Kawałki "Rock Me" oraz "Think About It", zapowiadające "The Sea", to tylko niewielki ułamek wspaniałości zawartej na płycie. Koniecznie skosztujcie reszty.

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Reklama

Reklama