Gramy dla Sudanu Południowego - 27 listopada

Już w najbliższą niedzielę 27 listopada dla Sudanu zagrają: Full Power Spirit, Olga Szomańska, Frenchman, Darek Malejonek z Maleo Reggae Rockers.

- Hip-hop to muzyka szczera i autentyczna. W czasach zdominowanych przez obojętność staje się głosem sprzeciwu na zastaną rzeczywistość, zapraszającym do wzięcia spraw w swoje ręce – mówi Michał Bruszewski, współorganizator koncertu.

– Tym koncertem chcemy pobudzić do działania, do zainteresowania się losami tych, którym nikt nie pomaga – dodaje Bruszewski. – Uchodźcy chcą wrócić do swojego domu, do Sudanu Południowego. Solidaryzujemy się z naszymi braćmi chrześcijanami w Sudanie, bo my, jako Polacy, doskonale rozumiemy czym jest wywalczona wolność – podkreśla Michał Bruszewski.

Koncert „Gramy dla Sudanu Południowego” odbędzie się 27 listopada (niedziela) o godz. 19.00 w Dobrym Miejscu na warszawskich Bielanach.

Przed koncertem (o godz. 17.30) w kaplicy Domu Rekolekcyjnego przy ul. Dewajtis 3 (wejście A) odbędzie się Msza św. w intencji Sudanu Południowego. Odprawi ją o. Lazzare ze zgromadzenia Misjonarzy Kombonianów.

Po Mszy i podczas koncertu będą rozdawane „pakiety startowe” inicjatywy Modlitwa za Sudan (http://www.facebook.com/ModlitwazaSudan), w których znajdzie się m.in. koronka pokoju. Mają one zachęcać do włączenia się w modlitwę za ten kraj.

chrzescijanskie Koncert "Gramy dla Sudanu Południowego" (spot oficjalny)

 

Zobacz także zaproszenia artystów:

MALEO zaprasza na koncert DLA SUDANU POŁUDNIOWEGO
http://www.youtube.com/watch?v=LlaFpd9lOrs

Full Power Spirit zaprasza na koncert GRAMY DLA SUDANU POŁUDNIOWEGO
http://www.youtube.com/watch?v=XGTl1mDAMwE&feature=related

Olga Szomańska zaprasza na koncert GRAMY DLA SUDANU POŁUDNIOWEGO
http://www.youtube.com/watch?v=v5STq0efNFY&feature=related

«« | « | 1 | » | »»