Szukam Cię

Zobacz najnowszy teledysk Marceliny do utworu "Szukam Cię".

Młoda wokalistka zadebiutowała w 2008 roku piosenką „There Is No One” która dość wyraźnie określała obszar jej stylistycznych zainteresowań: soul i jazz to główne inspirację Marceliny. Doskonale słychać je na solowym albumie wydanym w marcu, który był owocem pracy przyjaźniących się ze sobą muzyków: część tekstów na albumie Marcelina napisała wraz z Natalią Grosiak (Micromusic).

Marcelina jest także współkompozytorką większości piosenek. Wszystkie utwory tworzyła razem z zespołem JUNE oraz Dawidem Korbaczyńskim (Mikromusic). „Szukam Cię” to najbardziej dojrzała piosenka na płycie i jasny sygnał że Marcelina doskonale czuję się w estetyce alternatywnego popu. Utwór jest zwiastunem tego czego będziemy mogli usłyszeć na kolejnym albumie wokalistki.

MarcelinaVEVO Marcelina - Szukam Cie

Do utworu powstał również teledysk którego autorką jest sama wokalistka, tworzyła go razem z Natalią Grosiak,.

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

    Więcej nowości