Mistrz wszystkiego

Podczas uroczystej gali International Best Hotel Awards hotel Krasicki w Lidzbarku Warmińskim zwyciężył w kategorii Best New Hotel Construction & Design w każdym z kolejnych etapów konkursu.

Zdobył nagrodę dla najlepszego hotelu w Polsce, najlepszego hotelu w Europie oraz ostatecznie - najlepszego hotelu na świecie, pokonując konkurentów ze wszystkich stron świata. W konkursie uczestniczyło ok. 100 europejskich hoteli oraz kilkaset światowych.

- W kategorii światowej w finale znalazły się hotele z Dubaju, Indonezji czy Islandii. Wygraliśmy niemal jednogłośnie. To dla nas wielki prestiż i reklama na całym świecie. Jesteśmy bardzo zadowoleni. To sukces, na jaki nie liczyliśmy - mówi Andrzej Dowgiałło, współwłaściciel ośrodka.

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.